top of page
Konteyner Sahası

Atık Yağ Konteynerleri

Atık Yağ Konteynerlerinde Olması Gereken Özellikler

Atık Yağ Konteynerinde ve diğer konteyner tiplerinde olması gereken özellikler tüm ürün ve sektörlerde olduğu gibi belli başlı standartlara bağlıdır, bu standartlar ürün, çevre ve kullanım alanı gibi diğer faktörlere göre değişiklik sağlamaktadır. Uluslararası güvenlik kriterlerine uyum sağlanmalıdır.

Atık Yağ Konteyneri seçiminde diğerlerine göre çok daha fazla dikkatli olunması gerektiği global anlamda kesindir. Bu faktörler ışıklar, soğutma, ısıtma vs… gibi faktörler başta gelmektedir. 

Bu tip konteynerlarda iklim koşulları sağlanmalı, yangın söndürme sistemi tamamen malzemelerin özelliklerine göre uygun seçiliyor olmalı ve ergonomi açısından en efektif kullanım rahatlığı sağlayan dizayn yapılmalıdır.

IMG_9423.PNG

01

Atık Yağ Konteynerleri

60-120 Dakika yangın ve patlamaya dayanıklı full sistem konteyner modelimiz. Gereken hesaplamalara göre Explosion Proof Zone 1-2-3 olarak tasarlanmaktadır.

02

Atık Yağ Konteynerleri

Sökülebilir raf altı tavaları ile beraber demonte olarak sızdırmazlık garantisi.

IMG_9433.PNG
IMG_9418.PNG

03

Atık Yağ Konteynerleri

İstenilen ölçü ve özellikte özel üretim imkanı.

04

Atık Yağ Konteynerleri

Tüm analizleri ile beraber exproof havalandırma, exproof yangın söndürme sistemi ve exproof klima ile opsiyonel özelliklerle mikro düzeyde güvenlik kabinleri imalatımız.

IMG_9419.PNG
bottom of page