top of page
Konteyner Sahası

Atık Pil/Akü Konteyneri

Atık Pil/Akü Konteynerinde Olması Gereken Özellikler

Atık Pil/Akü konteynerinde ve diğer konteyner tiplerinde olması gereken özellikler tüm ürün ve sektörlerde olduğu gibi belli başlı standartlara bağlıdır, bu standartlar ürün, çevre ve kullanım alanı gibi diğer faktörlere göre değişiklik sağlamaktadır. Uluslararası güvenlik kriterlerine uyum sağlanmalıdır. Özellikle araç akülerinde ultra sıcaklığa dayanımlı ve hızlı söndürme sistemi kullanılmalıdır. Birden çok akü saklanması gereken durumlarda her bölüm birbirinden bağımsız şekilde güvene alınmalıdır.

Atık Pil/Akü konteyneri seçiminde diğerlerine göre çok daha fazla dikkatli olunması gerektiği global anlamda kesindir. Bu faktörler ışıklar, soğutma, ısıtma vs… gibi faktörler başta gelmektedir. 

IMG_9431.PNG

01

Tehlikeli Atık Konteyner

90-120 Dakika yangın ve patlamaya dayanıklı full sistem konteyner modelimiz. Gerekli hesaplamalara göre Explosion Proof Zone 1-2 olarak tasarlanmaktadır.

02

Tehlikeli Atık Konteyner

Sökülebilir raf altı tavaları ile beraber demonte olarak sızdırmazlık garantisi.

IMG_9428.PNG
IMG_9429.PNG

03

Tehlikeli Atık Konteyner

İstenilen ölçü ve özellikte özel üretim imkanı.

04

Tehlikeli Atık Konteyner

Tüm analizleri ile beraber exproof havalandırma, exproof yangın söndürme sistemi ve exproof klima ile opsiyonel özelliklerle mikro düzeyde güvenlik kabinleri imalatımız.

IMG_9435.PNG
bottom of page